Sosyal Market Sistemi, Otomatik Son Kullanma Tarihi Kontrolü

Doğru yönetim sistemlerini sağlamak, iyi geliştirilmiş yazılım sistemlerinin yanında saha tecrübesine dayanan doğru analiz, tasarım ve geliştirmeleri yapmakla mümkündür. Global Sistem Sosyal Market Sistemi, belediyelerin, sosyal marketlerin ve gıda bankalarının ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza sağladıkları ürünlerde, özellikle gıda maddelerinde çok önemli bir konu olan, son kullanma tarihi otomatik olarak kontrol ediyor.

Sosyal Market “Ürünlerde Son Kullanım Tarihi Kontrolü”

Sosyal marketlerin ve gıda bankalarının en büyük sorunlarından ve büyük ölçüde insan hatalarına açık olan, son kullanım tarihi, aynı zamanda çeşitli denetimlerde en çok dikkat edilen konulardan biridir.

Global Sistem Sosyal Market Sistemi, market kasasında kare kod (QR Code) desteğiyle, kare koda entegre edilen son kullanım tarihini, stok çıkışı sırasında kontrol ediyor. Son kullanma tarihi gecikmiş ya da “son iki gün son üç gün gibi” sizin belirlediğiniz döneme girildiğinde, barkod okuyucudan okutulan ürünlerin, ekrana da verilen uyarılarla stok çıkışına izin vermiyor. Böylece, olası insan faktörüyle; rafta beklemiş ürün, unutulmuş ürün, kontrol edilmemiş reyon ürünlerinde karşılaşabileceğimiz, son kullanma tarihi geçmiş stokların dağıtımının önüne geçiliyor.

Sosyal Marketimde Kare Barkodu Nasıl Oluşturacağım?

Global Sistem Sosyal Market Sistemi, yazıcınıza entegre barkod yazdırma özelliği barındırmaktadır. Sisteme tanımlı olan stok kayıtlarınız seçeceğiniz barkod tipine göre (Kare Barkod veya EAN-13, Ürün Etiketi veya Raf Etiketi) tekli veya çoklu olarak otomatik yazdırmanızı sağlar. Bununla beraber kare kodlu ürün etiketlerini sistemden üretebilmemizi sağlıyor.

Daha fazlası için