Taşıma Araçları Yönetim Sistemi

Servis araçları, özel halk otobüsleri, ticari taksi, yat limanı gibi belediyenin denetiminde ve takibinde olan araçların ve servis alanlarının kontrollerini TAYSİS’le yapın.

Çalışma ruhsatnameleri, güzergah izin belgeleri, meclis dokümanları ve diğer tüm belge ve ödemelerin otomatik üretin ve kontrol altında tutun.

Satın Al Daha fazla bilgi

Referanslarımızdan Dinleyin

Çanakkale Belediyesi, servis araçları ve plakaları, taksiler ve plakaları, köy-ilçe araç ve plakaları, şirket-şahıs araçlarını TAYSİS’le yönetiyor. Ayrıca yat limanı ve deniz araçlarını “Taşıma Araçları Yönetim Sistemi” yle yönetiyor.

Belgeleri Sistemden Üretin

Belediyeden temin edilen trafikte ve diğer alanlarda zorunlu belgeleri sistem üzerinden matbu formda otomatik üretin.

Güzergah İzin Belgesi

İlgili planın araç ve araç sahibinin bilgilerini ve güzergah bilgilerini barındıran yıllık Güzergah İzin Belgesini sistem üzerinden oluşturun.

Çalışma Rushatnemesi

İlgili planın araç ve araç sahibinin bilgilerini barındıran yıllık Çalışma Ruhsatnamesini sistem üzerinden oluşturun.

Özel İzin Belgesi

İlgili planın araç ve araç sahibinin bilgilerini ve güzergah bilgilerini barındıran yıllık Özel İzin Belgesini sistem üzerinden oluşturun.

Belediye denetimindeki tüm araçları tek altyapıyla yönetin

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

Desteklenen Araç Tipleri

Personel servisleri , öğrenci servisleri, şehirler arası otobüs servisleri, ticari taksiler, özel halk otobüsleri, belediye otobüsleri, köy araçları, ilçe araçları, ve daha fazlası…

Devamı

Belge İşlemlerinden Bazıları

Güzergah izin belgesi, çalışma ruhsatnamesi, araç uygunluk belgesi gibi belgelerin  otomatik olarak oluşturulması. Bu belge tiplerine bağlı ödeme ve dokümanların kontrolü…

Devamı

Meclis ve Encümen Kararları

Tüm plaka ve araç kayıtları için meclis kararlarının ve encümen dosyalarının arşivlenmesi. Plaka devir işlemleri, zorunlu ödemeler ve uyarı mekanizması…

Devamı

Ekstralardan Bazıları

Plaka veya araç sahibi gibi gruplara toplu SMS uygulaması. QR kodlu mobil araç denetimi. Güzergah ve durak yönetimi. Yat limanı ve deniz araçları yönetimi. Şikayet yönetim modülü.

Devamı

Size özel destek personelimizle en iyi hizmeti alın.

Global Sistem’le %100 memnuniyeti yakalayın.

Satın Al