Sosyal Market

Yardımlaşmanın kurumsal bir çatı altında gerçekleşmesi

Global Sistem Sosyal Market Sistemi, tüm ticari market yazılımlarının dışında, sosyal market süreçlerine göre özel olarak geliştirilmiş, belediye, tüm kamu kurumları ve derneklerin kullanıma uygun yapıdadır.

Gelişmiş raporlama sistemiyle, tüm sosyal yardımlar, vatandaş-vatandaş ve ürün-ürün kayıt altındadır!

İncele
Sosyal Market Etki Merkezi Açılışı
Gaziemir Belediyesi Sosyal Market ve Belediye Başkanı Halil Arda
Sosyal Market Görütüsü
Gaziemir Belediyesi Sosyal Market Açılış

Sosyal Market Sistemi

Öne Çıkan Özellikler

Ticari hizmet veren marketlerin sistemlerin çok daha farklı yapıda, tamamen, sosyal yardım alanında faaliyet veren kurum ve kuruluşların işleyip prensiplerine göre geliştirilmiştir.

Otomatik Son Kullanma Tarihi Kontrolü

✅ Benzersiz özellik

Sosyal marketlerin en büyük sorunu olan SKT kontrolü, QR kod desteğiyle otomatik olarak gerçekleşir. İnsan hatalarına açık olan bu konu, Sosyal Market Sistemiyle kontrol altında.

Detaylı incele

Vatandaş Bazlı Aylık Ürün Satış Adeti Kontrolü

✅ Benzersiz özellik

Yardımlar sürdürülürken, sistemin istismarını engellemek en büyük uğraşlardan biridir. Sosyal market sistemi, her bir vatandaşın, ürünleri belirlenen adetlerden fazla alınmasını önlüyor.

Detaylı incele

Vatandaş ve Ürün Satış Kriterleri Kontrolü

✅ Benzersiz özellik

Glutensiz ürünler gibi alerjen içerikli olabilecek ürünler, çocuklu ailelere özel  ürünler veya herhangi bir kontrol kriteri belirlediğiniz ürünleri, sadece ilgili vatandaşlara çıkışını sağlayabilirsiniz.

Detaylı incele
Global Sistem Sosyal Market Yazılımında Görütü
Global Sistem Sosyal Market Sosyal Kart Görütüsü

Market alışverişlerin de, “Sosyal Kart”

Sosyal market, alışverişlerinde kupon, hediye çeki gibi teknoloji ve bilgi çağının gerisinde kalmış yöntemleri bırakın.

Sisteminin bir parçası olan ve tasarımcılarımız tarafından, belediyenin/kurumun kurumsal kimliğine uygun olarak dizayn edilen kartlarla kalite ve güven hissini yaratın.

Belirlenen puanları, aylık yükleme talimatlarıyla otomatik olarak kartlara aktarın.

SOSYAL MARKET VE SOSYAL KART HAKKINDA

Sık Sorulan Sorular

Sosyal kartlara yükleme nasıl yapılıyor?

Sisteme tanımladığımız sosyal kartlara, “Yükleme Talimatları”  ile puan yüklemesi yapılmaktadır. Yükleme talimatlarını, tüm kartları seçerek ya da istediğiniz kartları seçerek kaydetmeniz mümkündür. Talimatla anında yükleme yapabilir ya da, gelecekte istediğiniz bir tarihte otomatik puan yüklenmesini sağlayabilirsiniz.

Kartlara yüklenen bakiyeler, bir sonraki aya aktarılıyor mu?

Kartlara yüklenen puanlar aylıktır ve yükleme tarihinden ay sonuna kadar kullanım hakkı vardır. Devir yada sonraki aya aktarılamaz, biriktirilemez.

Puan yükleme işlemini, vatandaşlara tek tek mi yapacağım?

Yükleme talimatlarıyla, vatandaşlara tek tek, toplu bir şekilde yada listeden vatandaşları seçebileceğiniz yapıda yükleme yapabilirsiniz. Bir sonraki yükleme için daha önceki talimatı vatandaş seçmeden tekrar edebilirsiniz.

Sistem, stok kontrolü de yapıyor mu?

Evet yapmaktadır. Stok girişleri, stok çıkışları tüm detaylarıyla görüntülenmektedir. Raporlanabilir ve excel gibi ortamlarda çıktı alabilirsiniz.

Çuvalla gelen ürünleri nasıl satışa çıkarabilirim?

Sosyal marketlere ürün temini ya da ürün bağışı çeşitli formlarda olabilir. Çuvallarda gelen ürünleri, 1 kiloluk paketlere bölüp, raflara koyabilirsiniz. Bu ürünler için sistem üzerinden yeni bir barkod ve stok kaydı açabilirsiniz. Yine sistemden çıktısınız alacağınız barkodları hazırladığınız ürün paketlerine yapıştırabilirsiniz.

İlerleyen zamanda hangi vatandaşın hangi ürünü aldığını raporlayabilir miyim?

Sosyal market sistemi detaylı stok giriş ve çıkış kayıtları tutmaktadır. Her bir vatandaşın yapmış olduğu alışverişler. Bu alışverişlerin içerdiği ürünler raporlanabilir.

Farklı sorularınız mı var?

Müşteri ekibimizle iletişime geçin, size yardım etmek için buradayız.

İletişim

Basın Sosyal Market Haberleri

Ülkemizin önde gelen basın kaynaklarından sosyal market projelerimiz