Hakkımızda

İyilik için İşleyen Sistemler

Global Sistem, tecrübesi ile sizlere kalıcı ve akılcı çözümler sunar.” Deneyimli personel ve danışman kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.

Global Sistem, 2017 yılında kurulmuş, ancak farklı alanlarda 11 senelik yazılım deneyim ve tecrübesine sahip bir ekiple değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

11 yıllık süre içerisinde gerek yurtiçinde, gerekse yurtdışında çeşitli kurum ve kuruluşlara hizmet verirken, yurtiçinde, Genel Kurmay Başkanlığı, ÖSYM, Ankara Ticaret Odası, Ege Bölgesi Sanayi Odası gibi kurumlarla beraber bir çok belediye ve üniversitede başarılı yazılım projeler yürütmüştür.

Bugün, hizmet politikasını “%100 Müşteri Memnuniyeti” üzerine planlayan ve gerçekleştiren Global Sistem ekibi olarak, sizlerle çalışmaktan duyacağımız onuru ve referanslarımız arasında görmekten alacağımız mutluluğu belirtmek isteriz.

Sosyal Hizmet Teknolojiler Hakkında

Son yıllarda teknolojinin gelişimi ile birlikte sosyal olanakları destekleyen birçok donanım ve yazılım sistemleri geliştirilmiştir. Bunlar vasıtasıyla verilen sosyal hizmetler hem kolaylaşmakta hem de kalitesi artmaktadır.

Fakat Türkiye de vatandaşlarımıza yönelik yapılan sosyal kapsamdaki hizmetler, çoğunlukla bir sistem alt yapısı veya hizmet bütünlüğü bulundurmamaktadır. Bu proje çerçevesinde belediyemiz, vatandaşlarımıza yönelik yaptığı sosyal hizmetlerini ve sosyal yardım çalışmalarını kolaylaştırılacak, genişletilebilir alt yapı mimarisi ile tüm hizmetlere entegrasyonunu sağlayacak, kurumsal marka çalışması ile bir şehir kartı algısı yaratıp, tüm hizmetleri yönetecek, anlık olarak canlı verileri izleyecek ve raporlayabilecektir.

Projenin hedefi, öncelikli olarak ilçe sınırları içerisindeki vatandaşlarımızın, belediyenin sosyal hizmet ve sosyal yardım çalışmalarını, şehir kartı ile tüm olanaklardan faydalandırmak, verilen hizmetleri bütünleştirmek ve iyileştirmektir.

Proje ithalatçısı olduğumuz POS cihazları, kartlar ve diğer tüm kartlı donanımlar ile tüm hizmet alanlarına genişletilebilmektedir. Belediyenizin, sosyal belediyecilik anlayışı ile beraber GlobalPOS alt yapısı kullanılarak, vatandaşlarımızı hem sosyal hayata kazandırmak hem de ihtiyaç sahiplerinin mağduriyetini karşılamayı hedeflemektedir. Bununla beraber kuruma katma değer sağlamaktır.
Global Sistem olarak, beraber çalışma isteğimiz ve heyecanımızı en üst seviyede belirtir birlikte çalışma umudumuzu bilgilerinize sunarız.

   Saygılarımızla.

   Genel Müdür
   Doğukan Akoğlu