Gıda Bankacılığı, Çoklu Market ve Depo Desteği

Gıda Bankası Nedir?

Gıda bankası, gıda, tekstil ürünleri, giysi, hijyen ürünleri, mobilya, beyaz eşya, kısacası bir hanenin ihtiyacı olabilecek tüm ürünleri, bağış olarak toplayan ve ihtiyaç sahiplerine dağıtan bir sivil toplum örgütlenmesidir.

Firmalar, şirketler, kişiler, tüm bu, temel gıda, giysi, mobilya gibi ürünleri gıda bankalarına yatırır, belediyeler, dernekler, vb. kuruluşlar aracılığıyla oluşturulan gıda bankaları aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırılır.

Global Sistem, Belediyeler, Dernekler, Valilikler, vb. kurumlar aracılığıyla açılan gıda bankalarına, kusursuz yazılım alt yapısı sunuyor.

Kamu kurumlarına hizmet alanından yüksek deneyim ve tecrübeye sahip olan Global Sistem, yazılım alt yapısıyla gıda bankasının ve bağışçıların tüm ihtiyaçlarını, sistem olarak karşılıyor. Örneğin: Belediyeye bağlı bir gıda bankası kurulumun ardından, ikinci bir gıda bankası, (yani şube) aynı sistem üzerinden takip edilebiliyor. Çoklu market sistemine olanak sağlıyor. Her bir şubenin işlemleri verilen yetkiler doğrultusunda gerçekleşiyor. Market, gıda bankası kavramının dışında depo tanımlamayla, ürünleri farklı bir lokasyonda kayıt altında alabilir, depolar arası ürün aktarımı yapabilirsiniz.

Daha fazlası için

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.